مقالات موجود در زمینه عکاسی عمومی

تعداد نتایج: 7


شیوه های رایج عکاسی در سال 2016


عکاسی نوع پویایی از هنر است که همواره در حال تغییر و پیشرفت است و سوژه ها و تکنیکهایی که روزی مورد پسند همه هستند، ممکن است در زمان دیگری جذابیت کافی را نداشته باشند.


عکاسی پرتره بصورت پانوراما


"پرتره پانوراما" (Panoramic Portrait) نوعی تکنیک عکاسی پرتره است که در آن برای تولید یک عکس پرتره متمایز و دیدنی، از ترکیب چند عکس جزئی تر استفاده می شود.


عکسهایی با موضوع پنجره

0 دیدگاه    1395/2/5    2545 بازدید

پنجره ها در مقابل سرما و گرما از شما محافظت می کنند، قطرات باران را به بیرون خانه و نور خورشید را به داخل هدایت می کنند. پنجره ها به شما اجازه دیدن اطراف را می دهند و وقتی از داخل به بیرون یا از بیرون به داخل نگاه می کنید، پاسخگوی نیاز شما به کنجکاویهایتان هستند.


مفهوم ISO در عکاسی


عکاسی دیجیتال دارای سه رکن اصلی است: سرعت شاتر، دیافراگم و حساسیت. با کنترل سرعت شاتر و دیافراگم، می توان تنظیم کرد که چقدر نور باید وارد دوربین شود. اما تعیین کردن اینکه عکاسی ما به چه میزان نوری نیاز دارد، به حساسیت مربوط می شود.


راه اندازی یک استودیوی عکاسی در خانه


اگر توان جلب مشتری برای کار عکاسی خود را داشته باشید، راه اندازی یک استودیوی خانگی، می تواند ایده اقتصادی خوبی باشد. اما پیش از اینکه درهای خانه خود را به روی مشتریان باز کنید، باید مطمئن باشید که تجهیزات و امکاناتی دارید که با استفاده از آنها می توانید عکسهای حرفه ای بگیرید.


وبسایت طرح آزما
آیا می خواهید محل زندگی خود را بصورت مجازی چیدمان کنید؟