مقالات موجود در زمینه دکوراسیون

تعداد نتایج: 9


انتخاب کفپوش آشپزخانه


انتخاب یک کفپوش مناسب برای آشپزخانه در شکیل بودن محیط و لذت بردن از فضای آشپزخانه، نقش بسیار موثری دارد. در فرایند انتخاب کفپوش برای یک آشپزخانه، معیارهای مختلفی باید مورد بررسی قرار گیرند که مهمترین آنها، ماندگاری، ترمیم پذیری و زیبایی کفپوش می باشند.


واقعیت مجازی و کاربرد آن در دکوراسیون


تصور کنید پیش از طراحی دکور بصورت واقعی، بتوانید دکوراسیونی که در ذهن دارید را روی محیط پیاده کنید. سپس در این محیط طراحی شده قرار بگیرید و با نگاه به اطراف طرح خود را از زوایای مختلف ببینید.


اتاق نشیمن کوچک؛ ایده هایی برای استفاده بهینه از فضا


وقتی در اتاق نشیمن برای نشان دادن تمام ذوق و سلیقه طراحی خود، فضای کافی در اختیار ندارید و نمی توانید با استفاده از عناصر معمول، دکوری در خور خانه خود آماده کنید زمان آن است که به فکر ایده های خلاقانه در فضاهای کوچک باشید.


انتخاب دیوارپوش برای آشپزخانه


در محیط آشپزخانه، طراحی دیوارپوش موقعیت خوبی را برای بروز خلاقیت در اختیار طراحان داخلی قرار می دهد. فرصتی برای بازی با رنگ ها، بافت ها و الگوها که اگر با عناصر دیگری که در آشپزخانه قرار می گیرند دارای تناسب باشد، خالق نمای فوق العاده ای خواهد بود.


خانه ای لوکس در جنگل!


این خانه که در شهر مکزیکوسیتی، پایتخت کشور مکزیک بنا شده، با عنوان "خانه ای در جنگل" (La Casa en el Bosque) معروف شده است. این خانه زیبا از دو ساختمان اصلی تشکیل شده که دارای دیوارها و کف شیشه ای بوده و از طریق یک پل فلزی به هم متصل می شوند.


پنج اشتباه رایج در انتخاب رنگ اتاقها


رنگ، یکی از عوامل تعیین کننده در طراحیست و استفاده از رنگ نامناسب در طراحی داخلی ساختمان باعث از دست رفتن قدرت طراح در بروز ایده های خود و در نهایت ناکارآمدی طراحی می شود.


وبسایت طرح آزما
آیا می خواهید محل زندگی خود را بصورت مجازی چیدمان کنید؟