ویکی طرح آزما

ویکی طرح آزما یک وبسایت داده محور و مرجعی برای مقالات، بحث ها و تبادلات آموزشی، علمی و فنی در زمینه چیدمان، طراحی دکوراسیون و عکاسی می باشد. ویکی طرح آزما به عنوان بخشی از وبسایت تخصصی طرح آزما، با تکیه بر استفاده از دانش و فناوری روز در تلاش است تا مرجع معتبر و روزآمدی برای دسترسی به اطلاعات و تجارب فعالان در حوزه عکاسی و دکوراسیون باشد. یکی از اهداف راه اندازی این سایت، ترویج استفاده از تکنولوژی در هنر و صنعت برای همگان می باشد و لذا پژوهشگران و توسعه دهندگان وبسایتهای مشابه می توانند با ذکر منبع، از مطالب ویکی طرح آزما بصورت آزاد استفاده کنند.

اطلاعات موجود در ویکی طرح آزما مبتنی بر یافته های علمی، تجربیات و مقالات معتبر بین المللی بوده و افراد صاحب نظر در زمینه عکاسی و دکوراسیون می توانند از طریق این سامانه، نظرات خود را درباره مطالب مختلف مطرح نموده و با دیگران به اشتراک بگذارند. درج مقاله در ویکی طرح آزما، برای عموم ممکن بوده و مقالات و مطالب بصورت عمومی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

آنچه در ویکی طرح آزما درج می شود، تنها مطالب پیچیده فنی و تخصصی نیست. مطالب این وبسایت می تواند از ساده ترین تجربه ها تا مفصل ترین سیستمهای ابداعی فنی تشکیل شده باشد. مقالات ویکی طرح آزما از هیچ وبسایت داخلی دیگری برداشت نشده اند. این مطالب یا با تألیف کارشناسان خبره طرح آزما و یا ترجمه ای از مقالات وبسایتهای معتبر بین المللی می باشند. نوشتارها و مطالبی که از طریق مراجعین برای درج به ویکی طرح آزما پیشنهاد می شود توسط متخصصین بررسی شده و در صورت اصالت متن، با ذکر نام نویسنده در وبسایت قرار می گیرند.

 


طبقه بندی مطالب ویکی طرح آزما

دکوراسیون

عکاسی

عکاسی صنعتی